داستان چهل مرحله از زندگی من

داستان چهل مرحله از زندگی من

قبل از خرید حتما توضیحات را کامل مطالعه نمایید

صفحه اصلی
راهنما
محصولات
لیست فروشگاه ها
درباره ما
قوانین
نقشه سایت
تماس با ما

داستان چهل مرحله از زندگی من

140,000 تومان قیمت

داستان چهل مرحله از زندگی من


داستان چهل مرحله از زندگی من

ما یک بار به دنیا می آییم و یک بار هم از آن می رویم، فرصت ما برای تجربه تمام آنچه وجود دارد، کافی نیست، حتی برای قسمت کوچکی از آن هم کافی نیست، خوشبختانه یک راه حل برای کسب تجربه بیشتر در اختیار ما است که هزینه بسیار کمی هم دارد! و آن مطالعه است! البته نه مطالعه هر مطلبی! بلکه مطالعه مطالبی که باعث شود علاوه بر چشیدن حس شیرین شرایط مختلف زندگی دیگران و کسب تجربیات دیگران، باعث پیشرفت ما هم باشد.

هدف ما فقط لذت از مطالعه نیست، بلکه باید تجربیات مفید و واقعی دیگران را هم کسب کنیم تا در زندگی خودمان موفق تر باشیم.

بر خلاف بسیاری از رمان ها و داستان هایی که ساخته و پرداخته ذهن است و در عمل هیچ واقعیتی ندارند، این رمان طولانی، تماماً حقیقت و عین واقعیت است و کمترین دخالتی در متن و شرح داستان وجود ندارد.

یک ساعت عمر گذشته را به هیچ قیمتی نمی توان باز گرداند اما با دادن مقدار ناچیز پول می توان تجارب تمام عمر بزرگترین عقلا و خردمندان عالم را تصرف کرد. کتاب عمر دوباره است. (منتسکیو)

 

اصلاً چرا رمان می‌خوانیم؟

چرا داستان‌هایی از مردمان سرزمین خودمان و یا کشورهای بیگانه و دوردست برای ما هیجان‌انگیز و دوست‌داشتنی است؟ به نظر می‌رسد هر زندگی و هر داستان در خودش درس هایی به همراه دارد که به ناخودآگاه خواننده منتقل می‌شوند. ما داستان می‌خوانیم چون تنها یک بار زندگی می‌کنیم اما ته قلبمان دوست داشتیم همین یک‌بار را بارها و بارها و به گونه‌های مختلف زیسته باشیم!


یک رمان طولانی:

این رمان بر اساس واقعیت می باشد و محور اصلی آن پرداختن به چهل مشکلی است که برای یک نفر از سال های دهه ۶۰ شمسی شروع شده و تا اوایل سال جاری (۱۴۰۱) ادامه داشته است.
موضوع رمان؛ داستان چهل مرحله از زندگی من

نوع انتشار: اینترنتی و به صورت هفته نامه

تعداد فصل: چهل فصل

تعداد صفحات هر فصل: حدود ۱۷۰ صفحه در اندازه متوسط

زمان انتشار هر فصل: هفته ای یک بار و به صورت هفته نامه اینترنتی

تاریخ انتشار اولین فصل: چهارشنبه 4 خرداد ماه سال ۱۴۰۱ هجری شمسی

 

شرح موضوع رمان:

این رمان بر اساس زندگی فردی به نام امیر است که از همان دوران کودکی برای رسیدن به موفقیت های بزرگ، تلاش بسیار زیادی می کند، برای شخصیت اصلی این رمان طولانی، حوادث و اتفاقات تلخ و شیرین بسیار زیادی رخ داده است و در آخر توانسته به موفقیت های خوبی هم دست یابد. در این رمان همه تجارب خوب و بد شخصیت اصلی داستان و همه آنچه باعث پیشرفت چشم گیرش شده، بیان شده است و آنچه گاهی با انجام آن مشکلاتی را برای خود و دیگران به وجود آورده است را نیز کامل در قالب داستان شرح داده ایم.

طی سالها زندگی، مشکلات و حوادثی برای امیر رخ داده که با روی دادن هر کدام از آنها، همه چیز را تمام شده پنداشته ولی هر بار به روشی توانسته از سد مشکلات، رها شده و با کسب تجربه ای تازه، برای ادامه زندگی قوی شود.

در نگارش این رمان هیچ گونه دخل و تصرفی در اصل موضوع صورت نگرفته است و چنان دقیق زندگی نامه شخصیت داستان را شرح داده است که خواننده به راحتی بتواند خودش را به جای شخصیت اصلی قرار دهد و با تمام وجود بتواند مشکلات پیش آمده را درک کرده و با عبور از هر مشکل، احساس شیرین پیروزی را به خوبی لمس کند.

داستان طوری نوشته شده است تا طی یک مدت طولانی، گویا در حال تجربه زندگی شخصیت اصلی داستان هستید. با همه خوبی ها و بدی هایش، با همه سختی ها و راحتی هایش.

با خواندن این رمان طولانی، که به صورت هفته نامه منتشر میشود، تجاربی کسب خواهید کرد که با چندین بار زندگی کردن به دست نخواهد آمد.

 

در قسمتی از این رمان طولانی که در کودکی این شخصیت اتفاق افتاده است، میخوانیم:

... نمی توانستم متوجه علت درد و سوزشم بشوم. نگاهم در یک لحظه به زمین زیر پایم، روی همان شنهایی که نشسته بودم خیره شد! چه لحظه ترسناک و عجیبی بود! برای یک لحظه قفل شده بودم، تکان نمی خوردم، گویا اژدهایی را دیده بودم که هر لحظه ممکن بود مرا ببلعد یا مرا تکه تکه کند! ترس عجیبی بود، همیشه ما را از این عقرب ها می ترساندند، همه می گفتند اگر عقرب کسی را نیش بزند یک دقیقه ای خواهد مرد! داشتم مردن را کم کم برای خودم میدیدم، احساس میکردم دیگر چشمانم جایی را نمی بینند، سرم سیاهی می رفت، گیج شده بودم و نفس در سینه ام حبس شده بود، نمیدانم چطور توانستم خودم را جمع کنم و با تمام قدرت داد بزنم که عقرب ... عقرب نیشم زده، آی دارم میمیرم، عقرب... عقرب نیشم زده این داد و فریاد را با تمام وجودم سر میدادم و هر لحظه منتظر تمام شدن زندگی ام بودم، فقط میخواستم داد و فریاد کنم تا شاید کسی به دادم برسد. خیلی زود مرا به بهداری محل رساندند و عقرب بخت برگشته را هم کشتند. وقتی به بهداری رسیدم اشک هایم جاری بود و تمامی نداشت، اما سعی میکردم دیگر سر و صدا نکنم تا نشان بدهم مردی شده ام!

وقتی دکتر فهمید که عقرب زرد و برزگی من را نیش زده، از من پرسید؛

- پسرم خیلی درد میکند؟

گفتم؛ نه!

دکتر گفت؛ پس چرا اینطور اشک میریزی؟

گفتم؛ میترسم بمیرم!

از این حرفم دکتر خنده اش گرفت و ...

 

این رمان به صورت هفته نامه طی چهل فصل و هر فصل از آن روز یکشنبه در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

این رمان برای اولین بار است که منتشر میشود و هزینه ای که فعلاً برای دریافت آن می پردازید، فقط هزینه فصل اول است.

این رمان برگرفته از زندگی نامه واقعی فردی است که توانسته با همه مشکلات بزرگری که داشته است، به موفقیت های بسیار قابل قبولی دست پییدا کند.

با خرید و مطالعه این رمان، شما به دنیایی از تجربه های تلخ و شیرینی وارد خواهید شد که هر قسمت از آن تجربه ای است مملو از هیجان شیرین و بسیار لذت بخش که توصیه میکنیم برای مطالعه این کتاب همین حالا اقدام کنید.

 

 

خرید

پرداخت آنلاین
درصورت نداشتن ایمیل از ایمیل زیر استفاده کنید

zeefile.ir@gmail.com

mouse corsair

بازار اجتماعی باسلام

25,000 تومان تخفیف خرید اول

ثبت نام رایگان